Skip to main content

Kalitesini NSF onayladı.

Uluslararası tanınan

NSF Kimdir?

NSF, yani National Sanitation Foundation, Ulusal Hijyen Vakfı olarak bilinmektedir. Amerikan merkezli bir ürün testi, inceleme ve belgelendirme kuruluşudur.

Yüksek kaliteli ürünleri belgeleyen

NSF Sertifikası Nedir?
Ne İşe Yarar?

NSF sertifikası, bir ürünün NSF kriterlerine ve standartlarına uygun olduğunu, kalitesinin de çeşitli testler ile doğrulandığının kanıtı olan belgedir.

Su arıtma cihazlarını araştırırken

NSF Sorgulaması Yapmak Neden Önemlidir?

Temizlenmemiş, arıtılmamış suları doğrudan tüketmek dizanteri, kolera, tifo gibi pek çok hastalığa yakalanma riskini arttırdığı bilinmektedir. Bu noktada su arıtma cihazları oldukça büyük bir öneme sahiptir.

NSF onayı bulunan ürünler, insan sağlığına zararlı olmadığını, içeriğinde kanserojen maddenin bulunmadığını ve NSF’in dayanıklılık ve performans testlerinden geçtiğini ispatlamaktadır. Bu nedenle su arıtma cihazı seçiminde NSF onayının yer aldığı ürünleri tercih etmek oldukça önemlidir.

Firmanın NSF onayının bulunup bulunmadığını aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz:
www.nsf.org

NSF Sertifikamızı Görüntüle

NSF Belgesi Nasıl Sorgulanır?

1

NSF Sertifika Sorgulama sayfasına gidin

"NSF Certified Products and Systems" ifadesini aratarak NSF Sertifikası sorgulayabileceğiniz resmi siteyi bulabilirsiniz.
2

Sorgulayacağınız firmanın ismini aratın

Örneğin, "Mil Su Aritma" yazarak AquaFlo Su Arıtma Cihazlarının üreticisi olan firmamızı sorgulayabilir, NSF belgelerimizi kontrol edebilirsiniz.
3

Sertifika varsa listelenecektir

Aradığınız firma adını içeren sertifika sahibi firmalar arama sonuçlarında görüntülenecek. Eğer bir sonuç çıkmıyorsa sorguladığınız firma NSF belgesine sahip değildir.

AquaFlo farkını hisset.

Keşfet İletişim